Profili i Dealer

Solar Expert SRL nga Bucharest

Solar Expert SRL


Herr Marcel Binig

Traian Demetrescu no. 4
031024 Bucharest

Rumani


numrin e telefonit Trego


Repair and retrofit woodworking machines.
Install or upgrade automation systems.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4113551.jpg
grup pozicionimi servo SIEMENS SERVODRIVE 611
Servo rack composed by: -power supply -three inverters at 8kw -five servo for 5.6 NM motor -five motors at 5.6 NM ( two with brake) -cables between servo and motors at 10m lenght. Nowyp -numeri... më shumë »
4113550.jpg
servo motor dhe servo drive Control Technique UNI 2401
One set drive 5.5kw and motor 4kw, one separate drive and one comm. interface. The feedback is with encoder. Short cables but with connectors are included. Price for set. Drive only, at 400 and comm. ... më shumë »
4103135.jpg
Elektrospindle HSD
HSD electrospindle with ISO 30 cone and 6.8 Kw / 24000 rpm 7gntjk9 15m power cable and signal cable included. The one with C axis at 2000 euro including servo driver YASKAWA and cables. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Solar Expert SRL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4113551.jpg
grup pozicionimi servo SIEMENS SERVODRIVE 611
Servo rack composed by: -power supply Nowyp -three inverters at 8kw -five servo for 5.6 NM motor -five motors at 5.6 NM ( two with brake) -cables between servo and motors at 10m lenght. -numeric control CNI for BIESSE 346 w ...
4113550.jpg
servo motor dhe servo drive Control Technique UNI 2401
One set drive 5.5kw and motor 4kw, one separate drive and one comm. interface. The feedback is with encoder. Short cables but with connectors are included. Price for set. Drive only, at 400 and comm. interface at 100 euro. Bfngnr ...
4103135.jpg
Elektrospindle HSD
HSD electrospindle with ISO 30 cone and 6.8 Kw / 24000 rpm 7gntjk9 15m power cable and signal cable included. The one with C axis at 2000 euro including servo driver YASKAWA and cables.
4101735.jpg
Servis CACR Yaskawa me motor
Yaskawa CACR servodrivers with motors: 2.9 NM , 5.6 NM , 11 NM , cables included. Qfgfe9h Price per set.
4101734.jpg
vidhos topin me mbështetës arrë dhe fund
Qe3t9lg Ball screw 40 mm diameter, 32 mm pitch, 3500 mm( one at 5400) lenght. With nut and end supports. Price per unit.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .