Profili i Dealer

Kraus nga Merdingen

Kraus


Herr witali kraus

Römerweg 6
79291 Merdingen

Gjermani


numrin e telefonit Trego


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4087438.jpg
CNC torno WEILER UD24 Weiler
The machine is working, the lid is slightly defective. 1 bum. CNC lathe Fabr. Hamlet H7odqhida Bffthsjwmo Type UD 24 CNC Bauj. 1989 Control Bosch CC 200 T Arb.-Ber.: 190 / 80 x 195 mm Power... më shumë »
4087428.jpg
Makinë universale mulliri SIMPLON SIMPLON AUE
Condition: Used for educational purposes. Tool holder: SK 40 Bfftes78ee Control: Manual Built: 1981 Speed range: 48-1500rpm Feed: 12-280mm/min Travel: X-axis: 800mm, Y-axis: 210mm, Z-axis: 400m... më shumë »
4087424.jpg
Makinë mulliri CNC LUX MILL
Condition: Maintained and used only for training purposes. Travel: X-axis 300mm, Y-axis 200mm, Z-axis 350mm Built: 1990 Spindle drive: DC motor Speed range: 30-3500rpm Feed: 1-3600mm/min Engine... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Kraus

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4087438.jpg
CNC torno WEILER UD24 Weiler
The machine is working, the lid is slightly defective. 1 bum. CNC lathe Fabr. Hamlet H7odqhida Type UD 24 CNC Bauj. 1989 Control Bosch CC 200 T Arb.-Ber.: 190 / 80 x 195 mm Bffthsjwmo Power: 7.85 kW Total power require ...
4087428.jpg
Makinë universale mulliri SIMPLON SIMPLON AUE
Condition: Used for educational purposes. Tool holder: SK 40 Control: Manual Built: 1981 Speed range: 48-1500rpm Feed: 12-280mm/min Travel: X-axis: 800mm, Y-axis: 210mm, Z-axis: 400mm Table size: X: 1100mm Y: 240mm Dimensi ...
4087424.jpg
Makinë mulliri CNC LUX MILL
Condition: Maintained and used only for training purposes. Travel: X-axis 300mm, Y-axis 200mm, Z-axis 350mm Built: 1990 Spindle drive: DC motor Speed range: 30-3500rpm Feed: 1-3600mm/min Engine power 1.1kW/ 1.5kW Swivel ra ...
4087248.jpg
Makinë universale mulliri MAHO Deckel Maho MH400E
Condition: Maintained and used only for training purposes. Travel: X-axis 400mm, Y-axis 375mm, Z-axis 250mm Control: Philips 432 Built: 1988 Speed range: 40-4000rpm Feed: 1-3600mm/min Table size: X 600mm, Y 350mm Tool holde ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .