Profili i Dealer

SG Designbleche GmbH nga Erkelenz

SG Designbleche GmbH


Herr Jochen Braun

Bernhard-Hahn-Str. 20
41812 Erkelenz

Gjermani


numrin e telefonit Trego


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4113886.jpg
thithje korent Hako Jonas 1450D
Ride-on sweeperManufacturer: HakoModel: Jonas 1450 DSerialnummer: 642130103062Baujahr: 2001Zul Gesamtgewicht: 1800 KgAntriebsart: BenzinmotorZustand: Used machine works perfectly.the machine is fully ... më shumë »
4113878.jpg
Makinë SHKRIMI I DYQANIT NILFISK NILFISK BR 1100C
Scrubber drier Floor cleanerManufacturer: NILFISKModel: BR 1100C Serial number: N1840558Built in: 2013 Weight (empty): 1360 KgDrive type: Electrical condition: Used machine is working perfectly The ma... më shumë »
4103931.jpg
Sharrë pllaka vertikale, sharrë panelesh vertikale, Harwi Giraffe 1550
Product: Cutting length: 3200 mm max. cutting height: 1550 mm Cut depth: 55 mm Saw blade diameter: 250 mm Saw blade bore: 70 mm Engine power: 3.0 kW Speed: 2800 Volt number: 380 3- Net m... më shumë »
Dërgoni kërkesën për SG Designbleche GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4113886.jpg
thithje korent Hako Jonas 1450D
Ride-on sweeperManufacturer: HakoModel: Jonas 1450 DSerialnummer: 642130103062Baujahr: 2001Zul Gesamtgewicht: 1800 KgAntriebsart: BenzinmotorZustand: Used machine works perfectly.the machine is fully functional!if you have any que ...
4113878.jpg
Makinë SHKRIMI I DYQANIT NILFISK NILFISK BR 1100C
Scrubber drier Floor cleanerManufacturer: NILFISKModel: BR 1100C Serial number: N1840558Built in: 2013 Weight (empty): 1360 KgDrive type: Electrical condition: Used machine is working perfectly The machine is fully functional! if ...
4103931.jpg
Sharrë pllaka vertikale, sharrë panelesh vertikale, Harwi Giraffe 1550
Product: Cutting length: 3200 mm max. cutting height: 1550 mm Cut depth: 55 mm Saw blade diameter: 250 mm Saw blade bore: 70 mm Engine power: 3.0 kW Speed: 2800 Volt number: 380 3- Net machine dimensions: Length: 41 ...
4103826.jpg
Makinë përkulëse e rrumbullakimit të raundit SCHRÖDER-FASTI 145-18
Reflector round bending machine with PLC - Motion Controller - Web control, rolling machine FASTI 145 with control CRR 120 Manufacturer: SCHRÖDER-FASTI Model / Size: 145-18 / 0.75 Built: 2011 Masch. No.: 11 145 001 Perf ...
4103733.jpg
Makinë lëshimi Durmazlar VHKM 2004
Durma / Durmazlar Decay Machine - Foot switch Sheet thickness: 4 mm Stroke: 40mm Stroke capacity/min: 30 Width: 900mm Length: 1.050mm Height: 1,300mm Weight: 950Kg G0slcvv Total power requirement 5.5 kW MH2019_1 ...
4100221.jpg
gërshërë të mëdha hidraulike pjatë LVD HST-C 31/6
LVD hydraulic table scissors HST-C 31/6 Machine type: Hydraulic table scissors Manufacturer: LVD Type: HST-C 31/6 Serial number: 25127 Built: 1998 Engine hours: 24,076 h Working width 3100 mm max sheet thickness 6.35 mm ...
4100215.jpg
Milingon elektrik, kamion me ngritje të lartë, milingonë, shpërndarës LINDE L 12
Electric ant, high-lift truck, ant, lift truck Linde L12 Machine type: High-lift truck Manufacturer: Linde Type: L12 Serial number: W4X379Z00074 Built: 2009 Weight (without battery): 735 Kg Cagj7px Drive type: Electric ...
4099347.jpg
Qendra e vëmendjes IRT 4-2 PcAuto HEDSON Technologies AB IRT 4-2 PCAUTO
HEDSON TECHNOLOGIES 4-2PcAuto - IRT Dryer IRT Spotlight 4-2 PcAuto The infrared emitter IRT 4-2 PcAuto dry radiator. Convinces with its high performance and large drying area. Due to the many automation functions and the p ...
4099342.jpg
650 NT dhe Super Wrap 6540 de luxe In-li KALLFASS SUPER WRAP 650 de LUXE In-Line und 650NT
Standard 650 NT and Super Wrap 6540 de luxe In-line - shrink tunnel and foil packaging. Sale as an entire plant. This means you purchase both the 650 NT and the Super Wrap 6540 de Luxe In-Line. machine is running. Muopqo P ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .