Profili i Dealer

Werkzeugmaschinen Moritz Mileder nga Pressbaum

Werkzeugmaschinen Moritz Mileder


Herr Moritz Mileder

pfalzauerstraße 115
3021 Pressbaum

Austri


numrin e telefonit Trego


Werkzeugmaschinen Mileder

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4092127.jpg
kreu mulliri Deckel Maho 600
Milling head for hydraulic tool clamping SK 40 DIN2080 Maximum fixed path 50mm rotatable Bfg87adcs9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4087246.jpg
frezë Nicolas Correa FU-10
Manufacturer: Correa Model: FU-10 Zmros8go Table Dimensions: 500 x 1550 mm X: 1250 mm Y: 400 mm Z: 500 mm Cone: ISO 50 Spindle engine: 10 hp Dimensions of the machine: 2660 x 1960 x 2300 ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Werkzeugmaschinen Moritz Mileder

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4092127.jpg
kreu mulliri Deckel Maho 600
Milling head for hydraulic tool clamping SK 40 DIN2080 Maximum fixed path 50mm rotatable Bfg87adcs9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4087246.jpg
frezë Nicolas Correa FU-10
Manufacturer: Correa Model: FU-10 Zmros8go Table Dimensions: 500 x 1550 mm X: 1250 mm Y: 400 mm Z: 500 mm Cone: ISO 50 Spindle engine: 10 hp Dimensions of the machine: 2660 x 1960 x 2300 ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .