Profili i Dealer

Best Plate SRL nga 021112

Best Plate SRL


Herr Cristian Moise

Lizeanu Str 30
021112 021112

Rumani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


1. SC BEST PLATE SRL
Limited Company
30 Lizeanu str, Bucharest, Romania.
Administrator: Moise George Cristian
2. J40/1297/2012
3. VAT No RO29687167

PrePress Bureau CTP plates & imagesetter films
Digital Print Shop
Machine Dealer

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4087466.jpg
Printer industrial Xerox Versant 80
Manufacturer: Xerox, new in nov 2016. Model: Versant 80 including Performance package Includes Fiery RIP, max. print size 330x660mm. Cpunter under 1 mil prints - like new machine Zotavt7k Xerox f... më shumë »
4087460.jpg
Printer industral B&W Xerox DP180
Xerox DocuPrint 180. Industrial B&W printer. 600x2400 dpi. Bfftoedsfe Including Xerox RIP. Excellent condition, under full Xerox warranty contract. Two extra stackers included. Were not installed... më shumë »
4087448.jpg
Printer industrial B&W XEROX Nuvera 120
Machine coming from an working enviroment. Still under full warranty contract from Xerox, 100% functional. Xerox service book available. 120 sheets/min, auto duplex, profesional finisher. Will fold ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Best Plate SRL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4087466.jpg
Printer industrial Xerox Versant 80
Manufacturer: Xerox, new in nov 2016. Model: Versant 80 including Performance package Includes Fiery RIP, max. print size 330x660mm. Cpunter under 1 mil prints - like new machine Zotavt7k Xerox f... më shumë »
4087460.jpg
Printer industral B&W Xerox DP180
Xerox DocuPrint 180. Industrial B&W printer. 600x2400 dpi. Bfftoedsfe Including Xerox RIP. Excellent condition, under full Xerox warranty contract. Two extra stackers included. Were not installed... më shumë »
4087448.jpg
Printer industrial B&W XEROX Nuvera 120
Machine coming from an working enviroment. Still under full warranty contract from Xerox, 100% functional. Xerox service book available. 120 sheets/min, auto duplex, profesional finisher. Will fold ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .