Profili i Dealer

PRIMA BILAVČÍK, s.r.o. nga Uherský Brod

PRIMA BILAVČÍK, s.r.o.


Herr Ladislav Lebeda

9. května 1182
688 01 Uherský Brod

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Ladislav Lebeda
Obchod
application and sales engineer

Gjuhë: gjermanisht, anglisht, Tschechisch

Frau Petra Šimoníková
Obchod
Sales Assistant

Gjuhë: gjermanisht, anglisht, Tschechisch


PRIMA BILAVČÍK, s.r.o.
9. května 1182
688 01 Uherský Brod
Česká republika
Telefon: (+420) 572 632 561
Fax: (+420) 572 637 185

Kalibrační laboratoř
Telefon/Fax: (+420) 572 630 470

IČ: 26227631
DIČ: CZ26227631
Společnost je zapsána u Krajského
soudu v Brně, oddíl C, vložka 38393

PRIMA BILAVČÍK, s.r.o. is an independent supplier of measuring equipment in the Czech Republic

Shko tek ofertat më të lartë › 

PRIMA BILAVČÍK, s.r.o.
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4150813.jpg
Paketa e instrumenteve matës Mahr Measuring instrument package
më shumë »
4142488.jpg
DIGIMAR 817 CLIM HEIGHT Mahr DIGIMAR 817 CLM HEIGHT
më shumë »
4090760.jpg
FARO® COBALT ARRAY IMAGER FARO Cobalt
më shumë »
Dërgoni kërkesën për PRIMA BILAVČÍK, s.r.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .