Profili i Dealer

Noordholland Machinerie BV nga Amsterdam

Noordholland Machinerie BV


Herr Adam Schutze

Keizersgracht 482
1017 EG Amsterdam

Holandë


numrin e telefonit Trego


Het bedrijf, Noordholland Machinerie BV, heeft als hoofddoel van activiteit groothandel in overige machines, apparaten en toebehoren voor industrie en handel n.e.g.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4091441.jpg
Welding Tabela SIEGMUND Professional
Nobfr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4090696.jpg
Edgebander BRANDT Profiline KDF 650
0mvulp0i Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4090326.jpg
mulliri Machines ISPER HSP 643 B WAVE
0jhlyogw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Noordholland Machinerie BV

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4091441.jpg
Welding Tabela SIEGMUND Professional
Nobfr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4090696.jpg
Edgebander BRANDT Profiline KDF 650
0mvulp0i Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4090326.jpg
mulliri Machines ISPER HSP 643 B WAVE
0jhlyogw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4089899.jpg
punching Machine TRUMPF TRUMATIC 500 R
Bfgkfahl7l Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4087705.jpg
PFAUTER PE 250 Gear-Hobber PFAUTER PE 250
Zq0h8uqz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4087262.jpg
HERMLE C 800 V Qendra e Machines vertikale HERMLE C 800 V
Stfug8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4087073.jpg
TARA DAEWOO PUMA 230 MSB CNC DAEWOO PUMA 230 MSB
V3cr7b Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4085374.jpg
Doosan Mynx NM 410 DOOSAN Mynx NM 410
Bsbwlkl8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .