Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Jadimex nga Lovenjoel:

Jadimex, a family-run hardwood wholesale business was established in 1996. As a wood wholesale we specialise in tropical hardwood and other sustainable ecological alternatives. Every day we supply individuals, garden architects and contractors with hardwood that meets the most stringent quality requirements.

Herr Danny Roelants
Tiensesteenweg 225
3360 Lovenjoel
Belgjikë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Mbretëresha e Lëndë drusore Pezzolato
Mbretëresha e Lëndë drusore Pezzolato Pezzolato HD7

The machine has only sawn 500m³ logs. Machine can cut max diameter 900 mm. Gfwymfh ...

Dërgoni kërkesën për Jadimex:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Mbretëresha e Lëndë drusore Pezzolato Pezzolato HD7

The machine has only sawn 500m³ logs. Machine can cut max diameter 900 mm. Gfwymfh......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72