Profili i Dealer

Jadimex nga Lovenjoel

Jadimex


Herr Danny Roelants

Tiensesteenweg 225
3360 Lovenjoel

Belgjikë


numrin e telefonit Trego


Jadimex, a family-run hardwood wholesale business was established in 1996. As a wood wholesale we specialise in tropical hardwood and other sustainable ecological alternatives. Every day we supply individuals, garden architects and contractors with hardwood that meets the most stringent quality requirements.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4090663.jpg
Mbretëresha e Lëndë drusore Pezzolato Pezzolato HD7
The machine has only sawn 500m³ logs. Gfwymfh Machine can cut max diameter 900 mm. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Jadimex

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4090663.jpg
Mbretëresha e Lëndë drusore Pezzolato Pezzolato HD7
The machine has only sawn 500m³ logs. Gfwymfh Machine can cut max diameter 900 mm. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .