Profili i Dealer

ASDK Engineering Ltd. nga Livberze

ASDK Engineering Ltd.


Herr Aigars Silaklans

Kalnciema cels 7
3014 Livberze

Letoni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Aigars Silakalns
CEO

Gjuhë: anglisht, rusisht, Lettisch


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4086239.jpg
Njësia e saldimit të kokës Bolte GmbH LBS90/PHM-1A
Welding range Ø 2-10 mm Welding material steel, stainless steel, aluminium, brass Welding method (acc. to DIN EN ISO 14555) capacitor discharge (contact and gap method) Welding time 1-3 ms Capac... më shumë »
Dërgoni kërkesën për ASDK Engineering Ltd.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4086239.jpg
Njësia e saldimit të kokës Bolte GmbH LBS90/PHM-1A
Welding range Ø 2-10 mm Welding material steel, stainless steel, aluminium, brass Welding method (acc. to DIN EN ISO 14555) capacitor discharge (contact and gap method) Welding time 1-3 ms Capac... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .