Profili i Dealer

NOVA Mechanics Ltd nga Yekaterinburg

NOVA Mechanics Ltd


Herr Alex Sokolov

Avtomatiki ln. 10A
620078 Yekaterinburg

Rusi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4084420.jpg
Makinë prerëse ingranazhesh ST284 Saratov factory of heavy gear cutting ma ST284 (5A284)
Bevel gear cutting machine ST284 YOM: 1992 Manufacturer: Saratov factory of heavy gear cutting machines Made in: Russia The machine is designed for draft and clean cutting of bevel gears with st... më shumë »
Dërgoni kërkesën për NOVA Mechanics Ltd

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4084420.jpg
Makinë prerëse ingranazhesh ST284 Saratov factory of heavy gear cutting ma ST284 (5A284)
Bevel gear cutting machine ST284 YOM: 1992 Manufacturer: Saratov factory of heavy gear cutting machines Made in: Russia The machine is designed for draft and clean cutting of bevel gears with st... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .