Profili i Dealer

ZHEJIANG HUALEI PRECISION MACHINARY CO.,LTD nga QIUAI TOWN NINGBO

ZHEJIANG HUALEI PRECISION MACHINARY CO.,LTD


Frau luwa fu

YUJING INDUSTRIAL ZONE
315040 QIUAI TOWN NINGBO

Kinë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


We are specialized in importing the second used machine and exporting the second used machine. We also producing the precision aluminum parts after CNC machining.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4088577.jpg
MAZAK INTEGREX 200-IV Mazak INTEGREX 200-IV
Bff72au8mb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4088574.jpg
mazak VCN-510C Mazak VCN-510C
Cp2l77p8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për ZHEJIANG HUALEI PRECISION MACHINARY CO.,LTD

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4088577.jpg
MAZAK INTEGREX 200-IV Mazak INTEGREX 200-IV
Bff72au8mb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4088574.jpg
mazak VCN-510C Mazak VCN-510C
Cp2l77p8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .