Profili i Dealer

2e Hands RVS B.V. nga Urk

2e Hands RVS B.V.


Herr Gerrit Ras

Makkummerwaard 3
8321 WV Urk

Holandë


numrin e telefonit Trego


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4095927.jpg
Depozitë për ruajtje prej çeliku inox
- Stainless steel storagetank, diameter 1500mm, length 2350mm, capacity 2500 liter - Stainless steel storagetank, diameter 1500mm, length 2350mm, capacity 2500 liter - Stainless steel storagetank, d... më shumë »
4123912.jpg
Ndarës i butë Baader 605 Baader 605
Baader 605 soft separator Superb condition Baader 605. Ideal machine to process/separate many types of poultry, meat, vegetable and fish products. This machine is delivered with a 1.3mm and 3mm. dr... më shumë »
4106871.jpg
Rrëmbyesi i rripave të ushqimit Foodmate
In excellent condition Foodmate grader suitable for meat, fish and vegetables. Details: •Producht weight 0-5.000 gram; •Throughput 140 pieces per minute; Noqhx •Stations: 8 •Dimensions... më shumë »
Dërgoni kërkesën për 2e Hands RVS B.V.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4095927.jpg
Depozitë për ruajtje prej çeliku inox
- Stainless steel storagetank, diameter 1500mm, length 2350mm, capacity 2500 liter - Stainless steel storagetank, diameter 1500mm, length 2350mm, capacity 2500 liter - Stainless steel storagetank, diameter 1750mm, length 2450mm, ...
4123912.jpg
Ndarës i butë Baader 605 Baader 605
Baader 605 soft separator Superb condition Baader 605. Ideal machine to process/separate many types of poultry, meat, vegetable and fish products. This machine is delivered with a 1.3mm and 3mm. drum making it capable of proces ...
4106871.jpg
Rrëmbyesi i rripave të ushqimit Foodmate
In excellent condition Foodmate grader suitable for meat, fish and vegetables. Details: •Producht weight 0-5.000 gram; •Throughput 140 pieces per minute; •Stations: 8 •Dimensions 6.850 x 2.400 mm Noqhx
4097492.jpg
Vidhosës supersilent i mprehtë Sullair SK 75 E 13
Sullair Supersilent screwcompressor with 2.000 liter tank. 2rjg8u Type: SK 75 E 13 13 Bar 5,5m3/min 75 dB 45 kW 3.000 U/min
4096464.jpg
Excavator Compact Volvo ECR88D Volvo ECR88D
Volvo ECR88D compact excavator with an Volvo D2.6 motor. Including the following tools: - Excavator bucket - Dehaco DSG-452 Demolition and sorting grab - Dehaco SG50R Scrap shear - Rotar Hydraulic Breaker B3grnioq Opti ...
4094846.jpg
Pompë xhoke 30m3 / h Ensival Industrie 50VN 40-20-3
Jockey pump 30 m3/h with Allweiler motor Details pump Type: 50VN 40-20-3 2tkn2dt8 Year: 2003 30 m3/h 2970 RPM Head height: 100 mtr. Details motor Year: 2003 17,32 kW 2970 RPM Dimensions: 450x75x98 Weight: 620 kg ...
4094836.jpg
Pompë kalorës 1.150 m3 / orë Ensival Industrie 250VE 270-45-1
Jockey pump 1.150 m3/h with Allweiler motor Details pump Type: 250VE 270-45-1 Year: 2003 1150 m3/h 2100 RPM Head height: 115,3 mtr. Details motor Year: 2003 490,9 kW 2thopllu 2100 RPM Dimensions: 655x150x188 Wei ...
4085372.jpg
Forklift Steinbock / Boss H70-4C2 Steinbock/Boss H70-4C2
Steinbock/Boss H70-4c2 forklift with spring arm long Year: 1997 Vsrkt3 Hours: 5,230 hours Engine: Perkins Diesel engine 4 cylinder Liftingcapacity: 2,500 kg. Liftingdistance: 193 cm Shpallja është përkthyer automatikis ...
4085365.jpg
Multivac R535 thermoformer me Mettler Multivac R535
Multivac R535 thermoformer with Mettler Toledo inspection Line consisting of the following machinery; This line has been used very little with 528 production hours on the Multivac. • Multivac R535 Thermoformer for vacuum ...
4085339.jpg
Ngjitës automatik i tabakës Multivac T800 Multivac T800
Multivac T800 Automatic Tray Sealer • New 300 m3/h Busch R5 Vacuum pump • 275 x 175 Mould • Option to work with Oxygen (preferred for meat) • Option to work with Liquids • In-Feed conveyor belt Superb High-speed ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .