Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Arca Technologies nga Bollengo:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Maurizio Oberto tarena
Via Statale 17
10012 Bollengo
Itali


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Dhoma e Testit të Lagështisë së Temperaturës
Dhoma e Testit të Lagështisë së Temperaturës OCRAS ZAMBELLI Temperature + Humidity control

Climatic chamber for laboratory tests Tension: 380 Volt Dimensions: Front width 110 cm Height 200 cm Bgotx9u2iq Depth 215 cm Temperature co ...

Dërgoni kërkesën për Arca Technologies:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Dhoma e Testit të Lagështisë së Temperaturës OCRAS ZAMBELLI Temperature + Humidity control

Climatic chamber for laboratory tests Tension: 380 Volt Dimensions: Front width 110 cm Height 200 cm Bgotx9u2iq Depth 215 cm Temperature control from -15 C ° to + 70 C ° Humidity ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72