Profili i Dealer

PHU"MUR-TECH" nga Rudno

PHU"MUR-TECH"


Herr Damian Murawski

Polna 15
83-121 Rudno

Poloni


numrin e telefonit Trego


Sprzedaż maszyn do obróbki metalu

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4118345.jpg
Shtypi automatik hidraulik Pavn 100 pawn 100
Sell hydraulic press automatic type: PAWN 100 machine in working order Fk2lpmoj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4112084.jpg
Shtypi multimodal LEK 160 ZTS Kosice LEK 160
I will sell an eccentric press type: LEK 160 year of production. 1984 Weight: 12000kg Tngp0gu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4112074.jpg
VANAD ARENA KOMPAKT VANAD ARENA KOMPAKT HiFOCUS 100
Table dimensions (L x W): 3000x1500 mm, width and working length: 1500x3000 mm, cutting speed range: 10-6000 mm/min., feed speed range: 15-15000 mm/min., source HiFOCUS 100 prod. Kjellberg Tkheb8k S... më shumë »
Dërgoni kërkesën për PHU"MUR-TECH"

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4118345.jpg
Shtypi automatik hidraulik Pavn 100 pawn 100
Sell hydraulic press automatic type: PAWN 100 machine in working order Fk2lpmoj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4112084.jpg
Shtypi multimodal LEK 160 ZTS Kosice LEK 160
I will sell an eccentric press type: LEK 160 year of production. 1984 Weight: 12000kg Tngp0gu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4112074.jpg
VANAD ARENA KOMPAKT VANAD ARENA KOMPAKT HiFOCUS 100
Table dimensions (L x W): 3000x1500 mm, width and working length: 1500x3000 mm, cutting speed range: 10-6000 mm/min., feed speed range: 15-15000 mm/min., source HiFOCUS 100 prod. Kjellberg Tkheb8k Shpallja është përkthyer aut ...
4083869.jpg
Makina e zierjes WMW SFW 315 WMW SFW 315
Magnetic table Dimensions: 1000mm x 325mm Max. Sanding Length: 1000mm Total Passage: 385mm Max. Diameter of grinding Wheel: 300mm Thickness of the grinding wheel: 50mm 1, 5kW/3 kW two-speed motor Bfer97v ...
4094578.jpg
Makinë CNC automatike hidraulike ncb 65 ncb 65
Buy Gietarke for pipes in very good condition. Technical description on the photo Bfhvxou92s Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4094487.jpg
barenë TOS W 9
Technical condition BDB, displays-3osie + spindle extension. Bfhu3kz93x Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4091918.jpg
frezë cougir FU25
Buy Efficient milling Machine FU 25. Working table surface length 1000 mm Width of working table surface 320 mm Clamping table Dimensions 320x1000 mm Longitudinal Displacement (X) 720 mm Vertical displacement (Z), 420 mm Lat ...
4083854.jpg
HA TL 15 HE CnC torno HAAS TL 15 HE
Buy Tokarke CNC Hbutt TL-15he. Year of Build 2007 The machinery sells along with the chip feeder and the exhaust ejector. Net Price quoted Bd3wqc3o Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t ...
4083852.jpg
Kompresori Airkol 37kw Airpol S300
Buy an efficient compressor srubowy brand Airpol power 37kw year of production 1998. In addition, the tank and desiccant Ptzyum Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .