Profili i Dealer

PHU"MUR-TECH" nga Rudno

PHU"MUR-TECH"


Herr Damian Murawski

Polna 15
83-121 Rudno

Poloni


numrin e telefonit Trego


Sprzedaż maszyn do obróbki metalu

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4141974.jpg
Makinë bluarëse FBC90 Poreba FBC90
më shumë »
4139599.jpg
Makinë mulliri CNC DMC 63 V Deckel Maho Deckel Maho DMC 63V
më shumë »
4127080.jpg
Torno580MN Bulgaria CU580m
më shumë »
Dërgoni kërkesën për PHU"MUR-TECH"

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .