Profili i Dealer

iki mese trade company nga Istanbul

iki mese trade company


Herr onur cayiralti

davutpaşa cad. emintaş kazım dinçol sanayi sitesi no:81 / 178
34680 Istanbul

Turqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


ŞULE TÜRK ÇAYIRALTI ORTAKLIĞI İKİ MEŞE TRADE CO.
6480595821

A trade company in Turkey that is dealing with autobending machines, plotter machines and laser cutting machines.Establised at 2012.

Ready to import and export machines for / from Turkey.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4120836.jpg
PLOTTER (SHEMBULLUES) ZUND p1200
më shumë »
4109386.jpg
Makineri prerëse kartoni CNC RUIZHOU RZCRT1410
më shumë »
4103053.jpg
Laser cutting machine Balliu CNC LASER and ROFIN SINAR 2000
më shumë »
Dërgoni kërkesën për iki mese trade company

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4120836.jpg
PLOTTER (SHEMBULLUES) ZUND p1200
më shumë »
4109386.jpg
Makineri prerëse kartoni CNC RUIZHOU RZCRT1410
më shumë »
4103053.jpg
Laser cutting machine Balliu CNC LASER and ROFIN SINAR 2000
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .