Profili i Dealer

GTB Glastechnik-Bauer nga Lengerich

GTB Glastechnik-Bauer


Herr Siegwin Bauer

Wüstenei 29
49525 Lengerich

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


GTB Glastechnik-Bauer, Wüstenei 29 | 49525 Lengerich | Tel.: +49(0)5481/903209 | Fax: +49(0)5481/389395 |
Inhaber: Siegwin Bauer | USt-IdNr.: DE317702930 |

Ihr Spezialist für den An- und Verkauf von Glasmaschinen für die Flachglasindustrie.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4088150.jpg
Ura e thithjes Lisec LAS 10
Bffz2yo3cw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4085776.jpg
Makinë larëse horizontale Bielefelder Union 2070N
Y82lsqaq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4085751.jpg
makinë bevelling BAVELLONI MAX 50
Nn2tx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për GTB Glastechnik-Bauer

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4088150.jpg
Ura e thithjes Lisec LAS 10
Bffz2yo3cw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4085776.jpg
Makinë larëse horizontale Bielefelder Union 2070N
Y82lsqaq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4085751.jpg
makinë bevelling BAVELLONI MAX 50
Nn2tx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4085731.jpg
makinë bevelling INTERMAC MAC-Bevel
Nn2td Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4085239.jpg
CNC-mulli mulli BAVELLONI KAM 100
Bfe8yhac2x Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4082647.jpg
Bender automatik i kornizës Lisec BSV-45A
Bfegtxymkx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4082638.jpg
Dhoma-Oven Electro Heat Chamber oven
Bfegrb7zwo Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4082627.jpg
makine bluarje Bavelloni CR 1111
Bfegnza20d Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4082580.jpg
machine Glass Bottero 352 BCS
Bfef9yztmu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4082570.jpg
Izolues qelqi linjë Lenhardt/Bystronic IGL 2.3
Bfef3zn2ek Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .