Profili i Dealer

MAXXTOOL s.r.o. nga Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

MAXXTOOL s.r.o.


Herr Stepan Pelc

Kralovicka 544
25001 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


MAXXTOOL s.r.o., spolecnost zabyvajici se strojnim CNC obrabeni a technologii.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4119875.jpg
Colchester TORNADO T4 Colchester TORNADO T4
We offer CNC TORNADO T4 The machine is in good and fuctional technical condition, Machine data: Year of production: 2006 Control system FANUC 21i-TB. Technical parameters: Rocking bed (mm... më shumë »
4119840.jpg
FANUC Robocut ALPHA - 1iD FANUC ALPHA - 1iD
We offer EDM FANUC ALPHA – 1iD Travel X-axis : 600 mm Travel Y-axis : 400 mm Travel Z-axis : 410 mm Control system Fanuc : Fanuc 310is-WA Max. weight of workpiece : 1000 kg The machine is ... më shumë »
4082765.jpg
Hurco VMX 50 HURCO VMX 50
HURCO vertical machining center VMX 50, year 2006 Control system: Ultimax 4, S.n.: M54206205106GHC Yc0aoegn Technical data: Travel X/Y/Z 1270/660/610 mm, Max. spindle speed 10000 rpm to... më shumë »
Dërgoni kërkesën për MAXXTOOL s.r.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4119875.jpg
Colchester TORNADO T4 Colchester TORNADO T4
We offer CNC TORNADO T4 The machine is in good and fuctional technical condition, Machine data: Year of production: 2006 Control system FANUC 21i-TB. Technical parameters: Rocking bed (mm... më shumë »
4119840.jpg
FANUC Robocut ALPHA - 1iD FANUC ALPHA - 1iD
We offer EDM FANUC ALPHA – 1iD Travel X-axis : 600 mm Travel Y-axis : 400 mm Travel Z-axis : 410 mm Control system Fanuc : Fanuc 310is-WA Max. weight of workpiece : 1000 kg The machine is ... më shumë »
4082765.jpg
Hurco VMX 50 HURCO VMX 50
HURCO vertical machining center VMX 50, year 2006 Control system: Ultimax 4, S.n.: M54206205106GHC Yc0aoegn Technical data: Travel X/Y/Z 1270/660/610 mm, Max. spindle speed 10000 rpm to... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .