Profili i Dealer

TLH OÜ nga Tallinn

TLH OÜ


Herr Tamur Trei

Leiva 3
12618 Tallinn

Estoni


numrin e telefonit Trego


Equipment maintenance and sales.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4082212.jpg
Cobrix3 Anton Paar Cobrix3
Dwkwbe Machine used since 2007(2008)-2010, after that machine was stored. Traffic light is missing and sensor cover must be replaced. më shumë »
4082729.jpg
200L Eurobin me mbulesë plastike unknown 200 l
40 pcs. 200 l. eurobins with plastic cover, Bfehmfyzvj aisi 304, polished, drain hole in the bottom Available since: 01.10.2019 më shumë »
4082724.jpg
Qese në Box makinë mbushje Flexifill Sa1
Full production line description: 1. Insulated storage tank with service platform 1,5 m3, 1975 2. Unit washing pump: Fristam FZ 17 A 3. Dosator unit with Omac lobe pump B115 5300 V 4. Reserve lo... më shumë »
Dërgoni kërkesën për TLH OÜ

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4082212.jpg
Cobrix3 Anton Paar Cobrix3
Machine used since 2007(2008)-2010, after that machine was stored. Dwkwbe Traffic light is missing and sensor cover must be replaced.
4082729.jpg
200L Eurobin me mbulesë plastike unknown 200 l
40 pcs. 200 l. eurobins with plastic cover, Bfehmfyzvj aisi 304, polished, drain hole in the bottom Available since: 01.10.2019
4082724.jpg
Qese në Box makinë mbushje Flexifill Sa1
Full production line description: 1. Insulated storage tank with service platform 1,5 m3, 1975 2. Unit washing pump: Fristam FZ 17 A 3. Dosator unit with Omac lobe pump B115 5300 V 4. Reserve lobe pump 5. Bag in box filler ...
4082132.jpg
Pako veze e zier. linja në mjedisin e gazit I.L.P.R.A. S.p.A. Food Pack Linear V/G FP8811 + dosator
The full production line consist of next machines: 1. Tecnofood Systems Oü made conveyor dosator with hydraulic bin tipper for 200 L tote bins, 2013 2. Ilpra Food Pack Linear V/G FP8811, 2011 with tray toolings: twin 258*160, ...
4073734.jpg
Veza me valë dhe lëkurë linjë Sanovo Engineering SB 8400
Egg boiling and peeling line consist of next machines: 1. Egg-boiler Sanovo SB8400, 2008, Ser. No.: 892 2. Egg-cooler Sanovo SC800, 2008, Ser. No.: 892 Bcy8cwag 3. Peel-matic Sanovo SP8400, 2004, Ser. No.: 892 4. Packing Syst ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .