Profili i Dealer

Agroexpert LLC nga Dnipro

Agroexpert LLC


Frau Galina Lebedinets

Berezinska str. 7
49000 Dnipro

Ukrainë


numrin e telefonit Trego


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4087748.jpg
Makinë mbjellëse John Deere 455 John Deere 455
Working width, m - 10, 7 Bffwd8wgoe Frame (folding) - three-section Number of coulters, pcs - 70 Row spacing, cm - 152 Diameter of seeding disks, mm - 343 Seeding depth, mm - 19 - 89 Presser pr... më shumë »
4087733.jpg
Makinë mbjellëse Plane të Mëdha YP-1630F Great Plains YP-1630F
MODEL YP-1630F space between rows / NUMBER OF gouters 70 cm / 16 rows WHEEL SIZE 380 / 90R46 (rear), 395 / 55B16.5 (side sections) * TRACTOR POWER (min.) 225 h.p. DIMENSIONS WIDTH (working) 12 m... më shumë »
4085774.jpg
Ripper disk John Deere 2700
Disk deep-ripper (descriptor) of John Deere 2700, Bvy7buyo working width 5.4 m, 7 shank, distance between racks 70 cm, disk 560 mm. Depth of processing of paws is 35-41 cm, disks - up to 18 cm. C... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Agroexpert LLC

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4087748.jpg
Makinë mbjellëse John Deere 455 John Deere 455
Working width, m - 10, 7 Frame (folding) - three-section Number of coulters, pcs - 70 Row spacing, cm - 152 Diameter of seeding disks, mm - 343 Seeding depth, mm - 19 - 89 Presser pressure on soil, kg / cm - up to 86 Seed / ...
4087733.jpg
Makinë mbjellëse Plane të Mëdha YP-1630F Great Plains YP-1630F
MODEL YP-1630F space between rows / NUMBER OF gouters 70 cm / 16 rows WHEEL SIZE 380 / 90R46 (rear), 395 / 55B16.5 (side sections) * TRACTOR POWER (min.) 225 h.p. DIMENSIONS WIDTH (working) 12 m WIDTH (transport) 4 m WIDTH ...
4085774.jpg
Ripper disk John Deere 2700
Disk deep-ripper (descriptor) of John Deere 2700, Bvy7buyo working width 5.4 m, 7 shank, distance between racks 70 cm, disk 560 mm. Depth of processing of paws is 35-41 cm, disks - up to 18 cm. Combines 2 units - a disk X-sha ...
4082252.jpg
Ripper disk John Deere 512
JD 512 Disc ripper, 5 shank, original blades and points, one owner. Ptzxcm
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .