Profili i Dealer

ALL-ALILLY C.V. nga Strombeek-Bever

ALL-ALILLY C.V.


Herr Willy Van Den Broeck

Sint-Annalaan 147
1853 Strombeek-Bever

Belgjikë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


SCA bvba Lierse steenweg 60 te 2520 Ranst is de oprichter van deze firma: ALL-ALILLY c.v.
genoemd. ON 0454151426 (tel. 03/491.00.50.)
Dit voor het verkoop, herstellen en invoeren van afterprint systems machines.
Met de verantwoordelijke zaakvoerder: Willy Van Den Broeck
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4073919.jpg
Lidhja makinë për spirale teli-o Rilecart Wire-o
Manuelle puncher and shutter for the Wire-O spiral Bfbvktb3z9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4073906.jpg
Puncher për spirale lidhëse GBC C 450E
Puncher with interchangeable knife block Vqj0ntvs Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4073897.jpg
Bending makine Duplo DF - 520
Programmable Bending Machine Up to A3 and up to 130gram Good machine Bfbvebibbj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për ALL-ALILLY C.V.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4073919.jpg
Lidhja makinë për spirale teli-o Rilecart Wire-o
Manuelle puncher and shutter for the Wire-O spiral Bfbvktb3z9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073906.jpg
Puncher për spirale lidhëse GBC C 450E
Puncher with interchangeable knife block Vqj0ntvs Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073897.jpg
Bending makine Duplo DF - 520
Programmable Bending Machine Bfbvebibbj Up to A3 and up to 130gram Good machine Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073891.jpg
makine petëzim Roll Laminator RSL - 2701
Coil Laminator 66cm Width Nnqbd Very good condition Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073856.jpg
makine shpimit Lihit Auto Punch
Working Drilling Machine Vp07s0ma Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073852.jpg
Hapese letrash Frama 100
Works well Ptzo23 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073827.jpg
Lidhja Machine Planatol Copybinder 3
Perform small repairs for proper operation Bfbupfvxhd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073815.jpg
Furnizuesi i Planit Basys Foldjet 2000
Plan Folding for different sizes Vpowstwx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073807.jpg
Doracaku i Pleatit dhe Kapësit Nagel Foldnak M 2
Very good working machine. Like NEW!! Bfbujg8gwp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073801.jpg
libralidhës Uchida c - 450
Book Lijmer Electr. Nnp8j Very good for block-note Works well Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073795.jpg
Pleat & Staple Nagel Foldnak 6
Good working Electriche Pleat & Nieter On stand Vpix2dgd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073784.jpg
Tabela e ftohtë e ngjitësit Planax 1010
Glue table with 1 paper clamp Bdh07pjy Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073770.jpg
makinë Folding Martin Yale MY 701
El. Folding Machine for A4 size With program Bfbt8gcwrk Such as New Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073755.jpg
Krijimi - makinë Perfo RM RM 33
Manuelle Ril and Perfo machine Vo30mce2 Working width 33 cm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073751.jpg
2 kokë Stapler Electr. Stago Fix
To stapling flat and perpendicular Nnp3x Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073748.jpg
seleksionues fijesh Nagel Enak
Stapler for flat staple Manuelle Up to 50 sheets Bfbtxui0yu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073745.jpg
seleksionues fijesh Nagel Rinak
Stapler for flat and angled stapling Up to 40 sheets Voz2aj3r Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073741.jpg
Slicer Electr. Ideal 3915
Cutting machine that works well Nnp3n Cutting width 39cm Cutting height 4cm On stand Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073735.jpg
machine manual Ideal 3600
Works very well On stand Vow2uruh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073731.jpg
Slicer Electr. Ideal 3615
Old but good cutting machine on stand Nnp3d 36cm cutting width and 4cm height Works well Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073728.jpg
Slicer El. Boway BW-450 T3
Beautiful machine with new knife Cuts 450cm wide and deep + 4cm high. Electr. Distance setting With security cap On retractable stand Bfbtrvrkia Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t ...
48 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .