Profili i Dealer

BIMBO Holzwerk GmbH & Co. KG nga Sexau

BIMBO Holzwerk GmbH & Co. KG


Herr Anton Biehrer

Vordersexauerweg 5-7
79350 Sexau

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Firma BIMBO Holzwerk, gegründet 1992, ist Hersteller von exklusiven Landhausdielen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4071787.jpg
Fundi Tenoner dyshe Gebr. Schroeder PaKue 5
më shumë »
Dërgoni kërkesën për BIMBO Holzwerk GmbH & Co. KG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4071787.jpg
Fundi Tenoner dyshe Gebr. Schroeder PaKue 5
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .