Profili i Dealer

tecnocava nga San Martino d/Battaglia

tecnocava


Herr HENRY MERLIN

via bonata
25010 San Martino d/Battaglia

Itali


numrin e telefonit Trego


Tecnocava working since 1981 on second hand crushing equipment,

actually I operate on sales and consulting for mines, quarry and process industries.Resale and export specialist for second hand crushing equipment on overseas market .

Large inventory in stock of second hand machinery available on own yard.

Dërgoni kërkesën për tecnocava

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .