Profili i Dealer

IDROMECCANICA ITALIANA nga Z.I. Molfetta

IDROMECCANICA ITALIANA


Frau Rosanna De Fronzo

Via Antichi Pastifici 2
70056 Z.I. Molfetta

Itali


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


IDROMECCANICA ITALIANA S.R.L.
Registration CCIAA Bari no. 308951
IT04322520729
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4082777.jpg
Shkëputës hidraulik IMI 320T IDROMECCANICA ITALIANA IMI 320T
Hydraulic Breakers IMI series models for excavators weighing from 40 to 50 tons. IMI 320T – Hydraulic breakers for excavators 40-50 ton Hydraulic Breakers for excavators, CE marked, provided wit... më shumë »
4082775.jpg
Rrëmbej rrënimit IDROMECCANICA ITALIANA DG SERIES
Yc39z3ox Demolition grabs suitable for 4 to 60 ton excavators. 360° hydraulic rotation available. më shumë »
4082774.jpg
C 910 Hidr. kompaktor pjatë IDROMECCANICA ITALIANA C 910
C 910 – HYDRAULIC COMPACTORS AND PILE-DRIVERS Hydraulic compactors vibrating plates for machines from 1 to 20 tons used for compacting channels and roadworks for preparing a soli... më shumë »
Dërgoni kërkesën për IDROMECCANICA ITALIANA

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4082777.jpg
Shkëputës hidraulik IMI 320T IDROMECCANICA ITALIANA IMI 320T
Hydraulic Breakers IMI series models for excavators weighing from 40 to 50 tons. IMI 320T – Hydraulic breakers for excavators 40-50 ton Hydraulic Breakers for excavators, CE marked, provided with Certificate of Warranty that ...
4082775.jpg
Rrëmbej rrënimit IDROMECCANICA ITALIANA DG SERIES
Yc39z3ox Demolition grabs suitable for 4 to 60 ton excavators. 360° hydraulic rotation available.
4082774.jpg
C 910 Hidr. kompaktor pjatë IDROMECCANICA ITALIANA C 910
C 910 – HYDRAULIC COMPACTORS AND PILE-DRIVERS Hydraulic compactors vibrating plates for machines from 1 to 20 tons used for compacting channels and roadworks for preparing a solid base for paving and other si ...
4082770.jpg
Shkëputës hidraulik IMI 28HP IDROMECCANICA ITALIANA IMI 28HP
IMI 28 HP – Hydraulic breakers for excavators 5-10 ton IMI 28 HP Hydraulic Breakers for excavators, CE marked, provided with Certificate of Warranty that grants you quality and reliability in time. Mounted on midi-excavator ...
4082752.jpg
Ndërprerës hidraulik IMI 99M Idromecccanica Italiana IMI 99M
IMI Hydraulic Breakersfor excavators from 10 to 20 tons. They are often used for medium diggings and demolitions of concrete structures, especially roadworks with wheel excavators. Ptzxsa Thanks to an excellent relation power/w ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .