Profili i Dealer

SHAPIRO ENTERPRISES LTD. nga ZURRIEQ

SHAPIRO ENTERPRISES LTD.


Herr Steve Azzopardi

BISHOP ALPHERAN ROAD 20
ZRQ2225 ZURRIEQ

Maltë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


SHAPIRO ENTERPRISES LTD.
VAT NO. MT13106807
REG NO. C17379
CONTACT PERSON: STEVE AZZOPARDI

Leading suppliers of wide range of machines for hobby,education and manufacturing.

Being established for the past 25 years we stock more than 200 machines in our stock for immediate delivery.
We are mainly specialized in dealing in both new and used machines for the metal working industry.

We value our customers.

Our main supplies:
Lathes
Milling machines
Drilling machines
CNC machines
Metal cutting band saws
Sheet metal working machines
Grinding machines
Wide range of accessories

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4070062.jpg
Sipërfaqja makine bluarje SNOW OS36
Stfdno Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4068998.jpg
Tornazh i rëndë i kokës së Gear RUNMASTER RUN460X1500
Bfahqaxxmg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4066295.jpg
Tornazh universal CM6241X1500
Tjnsiqlx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për SHAPIRO ENTERPRISES LTD.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4070062.jpg
Sipërfaqja makine bluarje SNOW OS36
Stfdno Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4068998.jpg
Tornazh i rëndë i kokës së Gear RUNMASTER RUN460X1500
Bfahqaxxmg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4066295.jpg
Tornazh universal CM6241X1500
Tjnsiqlx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .