Profili i Dealer

DECCO S.A. nga Warszawa

DECCO S.A.


Herr Tomasz Brandt

V Poprzeczna 15
04-611 Warszawa

Poloni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


DECCO S.A
UL.V Poprzeczna 15
04-611 Warszawa
NIP PL8442010057
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4069044.jpg
Extruder për profilet e PVC XIESHENG KONOS 72 + 63
Conical screws Gearboxes: EISENBEISS AUSTRIA Control and drive: SIEMENS Control from one operator panel Year of production 2014 Cuhof8fu Extruders works on production till this day Plasticizing... më shumë »
4069154.jpg
Linja e nxjerrjes 15 mb GRUBER Vision Line
CALIBRATION TABLE Producer Gruber The length of the table 18 mb Mounting tools on rails, 320mm width Complete equipment Vacuum calibrator pumps - 3 items Vacuum cooling watertanks - 2 items Wa... më shumë »
4069146.jpg
Extruder për profilet e PVC Xiesheng KONOS 63
Conical screws Gearboxes: EISENBEISS AUSTRIA Control and drive: SIEMENS Control by means of a touch-screen operator panel Year of production 2013 Extruder 100% efficiently operated on a regular b... më shumë »
Dërgoni kërkesën për DECCO S.A.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4069044.jpg
Extruder për profilet e PVC XIESHENG KONOS 72 + 63
Conical screws Gearboxes: EISENBEISS AUSTRIA Cuhof8fu Control and drive: SIEMENS Control from one operator panel Year of production 2014 Extruders works on production till this day Plasticizing systems: prod. Japan EXTRUDE ...
4069154.jpg
Linja e nxjerrjes 15 mb GRUBER Vision Line
CALIBRATION TABLE Producer Gruber The length of the table 18 mb Mounting tools on rails, 320mm width Cvihhjbc Complete equipment Vacuum calibrator pumps - 3 items Vacuum cooling watertanks - 2 items Water pumps - 2 pcs W ...
4069146.jpg
Extruder për profilet e PVC Xiesheng KONOS 63
Conical screws Ud9hqya0 Gearboxes: EISENBEISS AUSTRIA Control and drive: SIEMENS Control by means of a touch-screen operator panel Year of production 2013 Extruder 100% efficiently operated on a regular basis Plasticizing s ...
4069150.jpg
Linja e nxjerrjes 18 mb GRUBER Vision Line
CALIBRATION TABLE Producer Gruber The length of the table 18 mb Mounting tools on rails, 320mm width Complete equipment Vacuum calibrator pumps - 3 items Vacuum cooling watertanks - 3 items Bfai7kkoq8 Water pumps - 3 pcs ...
4065518.jpg
Extrusori Krauss Maffei KMD 60 K / P Krauss Maffei KMD 60 K/P
Year of production 2008 Counter rotation - conical plasticizing system Capacity 55 - 180 kg / h Extruders works Screw diameter 60 mm Be9hc3239o
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .