Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
DECCO S.A. nga Warszawa:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Tomasz Brandt
V Poprzeczna 15
04-611 Warszawa
Poloni


informacione të mëtejshme ligjore

DECCO S.A
UL.V Poprzeczna 15
04-611 Warszawa
NIP PL8442010057

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Ekstruderi KONEX 63
Ekstruderi KONEX 63 Xiesheng KONEX 63

Extruder KONEX 63 Gear box made : EISENBEISS AUSTRIA Control system and drive motor : SIEMENS Bistzw9t8e Control system : tough panel Year p ...

Dërgoni kërkesën për DECCO S.A.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Ekstruderi KONEX 63 Xiesheng KONEX 63

Extruder KONEX 63 Gear box made : EISENBEISS AUSTRIA Control system and drive motor : SIEMENS Bistzw9t8e Control system : tough panel Year production : 2013 Extruder ready to work ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153