Profili i Dealer

Lakins Nutzfahrzeuge e.k. nga Freiburg

Lakins Nutzfahrzeuge e.k.


Herr Werner Lakins

Blankreutestr. 29
79108 Freiburg

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Lakins Nutzfahrzeuge e.K. Blankreutestr.29 79108 Freiburg
Inhaber :Werner Lakins
HRA: 5084
Tel: 01727666130

Insolvenzverwertungen und Betriebsauflösungen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4091383.jpg
Kubota D 722, motor nafte 3 cilindra Kubota D 722 D 722
Used engine in good running condition. Dsipf2x më shumë »
4091377.jpg
Motori me cilindra Perkins 4 AD 4.236 Perkins AD 4.236
Bfgx7prhdr Used Perkins engine in good working condition out of a clark forklift with 6450 hours. më shumë »
4065541.jpg
Makina gërryese 5 copë China
A post of eroding machines. Nnh3f 3 pieces should be ready for operation, 2 pieces for spare parts. Chinese manufacturer ,documents, etc. available. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe d... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Lakins Nutzfahrzeuge e.k.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4091383.jpg
Kubota D 722, motor nafte 3 cilindra Kubota D 722 D 722
Used engine in good running condition. Dsipf2x
4091377.jpg
Motori me cilindra Perkins 4 AD 4.236 Perkins AD 4.236
Bfgx7prhdr Used Perkins engine in good working condition out of a clark forklift with 6450 hours.
4065541.jpg
Makina gërryese 5 copë China
A post of eroding machines. 3 pieces should be ready for operation, 2 pieces for spare parts. Nnh3f Chinese manufacturer ,documents, etc. available. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund ...
4073999.jpg
Schaublin 128 CNC me kontrollues Siemens Schaublin 128 CNC
Bfbwcn983p Used machine in nice condition, hasn,t worked in the last ten years. With documentation for machine ,siemens systen and some tools.
4065705.jpg
Njësia e prodhimit të ujit të pijshëm Kaercher WTC 500-RO
Unused mobile drinking water treatment plant , from stock , by Kärcher type WTC 500-RO. New price today approx. 37000 ,- € Td7xszbj This professional system is used by the THW , military , etc. to be able to produce drinkin ...
4065517.jpg
Furra Industriale, furre forcim, Nolzen NOLZEN
Used industrial furnace Electric - Inert gas - single-chamber furnace with fumigation - flooding device from Nolzen to 1100 degrees, built in 1995 . Further data can be found in the photos. Price incl.VAT. Location 79540 Lö ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .