Profili i Dealer

TECNOR MACCHINE SPA nga ASSAGO

TECNOR MACCHINE SPA


Herr Alberto Pasciutti

STRADA ° 3 PALAZZO B4
20090 ASSAGO

Itali


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Vendita, assistenza macchine utensili nuove ed usate.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4107405.jpg
PARALLEL TWIN SPIN 230 CNC LATHE Okuma LFS-2SP
X axis travel: 130 mm Z axis travel: 145 mm Max. workpieces weight loadable on table: 3 Kg x 2 Magazine workpieces: 2 x 5 pallet Nr. of tools: 8 Spindle speed: 6000 rpm/min Spindle drive motor: ... më shumë »
4107402.jpg
5 bosht qendra e përpunimit vertikal OKK VP 600
X axis travel: 1120 mm Y axis travel: 610 mm Z axis travel: 460 mm Max. workpiece weight loadable on table: 1200 Kg Nr. of tools: 30 Spindle speed: 12000 rpm/min Spindle drive motor: 7.5/5.5 Kw ... më shumë »
4097456.jpg
multipaletë qendër përpunimi horizontale DOOSAN NHM 6300
Travel on axis X 1050 3luix9nq Travel on axis Y 850 Travel on axis Z 1000 Spindle speed 6000 rpm/min Spindle motor 22/35 Kw Rapid traverse rate 30 m/min Max. workpiece weight loadable on table... më shumë »
Dërgoni kërkesën për TECNOR MACCHINE SPA

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4107405.jpg
PARALLEL TWIN SPIN 230 CNC LATHE Okuma LFS-2SP
X axis travel: 130 mm Z axis travel: 145 mm Max. workpieces weight loadable on table: 3 Kg x 2 Magazine workpieces: 2 x 5 pallet Nr. of tools: 8 Spindle speed: 6000 rpm/min Spindle drive motor: 7.5/5.5 Kw Rapid traverse rat ...
4107402.jpg
5 bosht qendra e përpunimit vertikal OKK VP 600
X axis travel: 1120 mm Y axis travel: 610 mm Z axis travel: 460 mm Max. workpiece weight loadable on table: 1200 Kg Nr. of tools: 30 Spindle speed: 12000 rpm/min Spindle drive motor: 7.5/5.5 Kw Table dimension: 500x500 W9 ...
4097456.jpg
multipaletë qendër përpunimi horizontale DOOSAN NHM 6300
Travel on axis X 1050 Travel on axis Y 850 Travel on axis Z 1000 Spindle speed 6000 rpm/min 3luix9nq Spindle motor 22/35 Kw Rapid traverse rate 30 m/min Max. workpiece weight loadable on table 1200 Kg Nr. of tools 90 Pal ...
4097279.jpg
Horizontale Machining Center Quaser MK 603 H
Cnc: FANUC 18i-M X axis travel: 710 mm Bfio3nm2t9 Y axis travel: 610 mm Z axis travel: 610 mm Nr. of tools: 60 Spindle speed: 10000rpm/min Spindle drive motor: 11/15 Kw Pallet dimension: 500x500 Nr. of pallet: 2 Rapid ...
4095235.jpg
multipaletë qendër përpunimi horizontale Mandelli thunder 500
Travel on axis X,Y,Z: 700 mm x 700 mm x 700 mm Spindle speed: 14000 rpm/min Spindle motor: 25 Kw Rapid traverse rate: 60m/min Max. workpiece weight loadable on table: 600 Kg Nr. of tools: 80 Pallet dimension: 500x500 Nr. of ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .