Profili i Dealer

KFT GmbH Kapfer Fertigungstechnik nga Höchstädt

KFT GmbH Kapfer Fertigungstechnik


Herr Wolfgang Kapfer

Oberglauheimer Str. 24
89420 Höchstädt

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Wolfgang Kapfer

Gjuhë: gjermanisht


Firma KFT-GmbH Kapfer FertigungsTechnik, gegründet 2013

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4118531.jpg
Qëndroni biçikletë AXA VSC 1-M
Control Siemens 820travels: X2240mm(pendulum operation 2x800mm), Y350mm, Z480mmtool holder SK40, speed 4200 rpm, magazine 22 places, weight ca 7t , 8 vices make Hilma with valves as option No2ud Shp... më shumë »
Dërgoni kërkesën për KFT GmbH Kapfer Fertigungstechnik

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4118531.jpg
Qëndroni biçikletë AXA VSC 1-M
Control Siemens 820travels: X2240mm(pendulum operation 2x800mm), Y350mm, Z480mmtool holder SK40, speed 4200 rpm, magazine 22 places, weight ca 7t , 8 vices make Hilma with valves as option No2ud Shp... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .