Profili i Dealer

G.B.M. SNC DI GALIAZZO G. & C. nga CASALSERUGO

G.B.M. SNC DI GALIAZZO G. & C.


Herr GIULIANO GALIAZZO

VIA LEONARDO DA VINCI 33/35
35020 CASALSERUGO

Itali


numrin e telefonit Trego


La ditta GBM vende macchine utensili per rinnovo parco macchine.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4064873.jpg
PRESS MEKANIKE RUSISHT T.60
Iejoqhj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4064867.jpg
NJOFTIM IDRAULIK IDRA T.120 IDRA
Be9ba3oopd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4064864.jpg
MORI SEIKI QENDRA E MAKININGIT MORI SEIKI
Bnjwtbta Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për G.B.M. SNC DI GALIAZZO G. & C.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4064873.jpg
PRESS MEKANIKE RUSISHT T.60
Iejoqhj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4064867.jpg
NJOFTIM IDRAULIK IDRA T.120 IDRA
Be9ba3oopd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4064864.jpg
MORI SEIKI QENDRA E MAKININGIT MORI SEIKI
Bnjwtbta Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4064659.jpg
NJOFTIM MEKANIK NUOVA OMEC TON. 130 NUOVA OMEC
Be89c3z3it Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4064656.jpg
NJOFTIM COLOMBO TON.100 COLOMBO GUGLIELMO
S0fdrlmq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4064652.jpg
LATHE NË PJESËN COMAC HC80 COMAC HC80
Ptzf3m Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4064645.jpg
NJOFTIM HIDRAULIK BRAID FAGOTTO
S0b0unqf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .