Profili i Dealer

BENZ - TEC nga Einsiedeln

BENZ - TEC


Herr Andreas Benz

Hauptstrasse 80
8840 Einsiedeln

Switzerland


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Handelsregister Nr.
CH-130.1.018.891-7
MwSt. Nr. 0940216813
USt-IdNr.: DE294056188

3D Konstruktion
Maschinenbau
Roboter Programmierung
Prototypen Stereolithography

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4064415.jpg
Shtypje ngjitëse BENZ-TEC
Pneumatic wood glue press approx, 2280mm x 1320mm x 800 mm Sx7jf9q9 më shumë »
4064264.jpg
Fabrika e prodhimit Granit të drurit 3D / drurit BENZ-TEC BT_210pro
Production plant for wood, MDF, granite, marble, etc. Mould making, sinks, bathtubs, church restoration etc. by 3D milling. - Low fixed costs thanks to efficient production processes. - Low infrastr... më shumë »
4064251.jpg
Fabrika e prodhimit 3D mulliri dru / granit BENZ-TEC BT_210pro
Production plant for wood, MDF, granite, marble, etc. Mould making, sinks, bathtubs, church restoration etc. by 3D milling. - Low fixed costs thanks to efficient production processes. - Low infrastr... më shumë »
Dërgoni kërkesën për BENZ - TEC

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4064415.jpg
Shtypje ngjitëse BENZ-TEC
Pneumatic wood glue press approx, 2280mm x 1320mm x 800 mm Sx7jf9q9 më shumë »
4064264.jpg
Fabrika e prodhimit Granit të drurit 3D / drurit BENZ-TEC BT_210pro
Production plant for wood, MDF, granite, marble, etc. Mould making, sinks, bathtubs, church restoration etc. by 3D milling. - Low fixed costs thanks to efficient production processes. - Low infrastr... më shumë »
4064251.jpg
Fabrika e prodhimit 3D mulliri dru / granit BENZ-TEC BT_210pro
Production plant for wood, MDF, granite, marble, etc. Mould making, sinks, bathtubs, church restoration etc. by 3D milling. - Low fixed costs thanks to efficient production processes. - Low infrastr... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .