Profili i Dealer

T-Forg Trans Kft nga Budapest

T-Forg Trans Kft


Herr Balázs Györe

Lehel u. 24.
1135 Budapest

Hungari


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


T-FORG TRANS Kft
1135 Budapest Lehel u.24. c. ép. fszt. 3.
HU14970999
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4064506.jpg
Punishtja e dyfishtë Machining horizontale Okuma MX-40HA
The seller pictured shows the Okuma 4-axis CNC machining center with two pallets. Control: OSP7000M Syyna9p0 Tool holder with 60 positions High-pressure cooling system. Chips Freight Forwarder ... më shumë »
4064455.jpg
Punishtja e dyfishtë Machining horizontale Okuma MX-40HA
The seller pictured shows the Okuma 4-axis CNC machining center with two pallets. Syjgvash Control: OSP7000M Tool holder with 60 positions High-pressure cooling system. Chips Freight Forwarder ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për T-Forg Trans Kft

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4064506.jpg
Punishtja e dyfishtë Machining horizontale Okuma MX-40HA
The seller pictured shows the Okuma 4-axis CNC machining center with two pallets. Control: OSP7000M Syyna9p0 Tool holder with 60 positions High-pressure cooling system. Chips Freight Forwarder ... më shumë »
4064455.jpg
Punishtja e dyfishtë Machining horizontale Okuma MX-40HA
The seller pictured shows the Okuma 4-axis CNC machining center with two pallets. Syjgvash Control: OSP7000M Tool holder with 60 positions High-pressure cooling system. Chips Freight Forwarder ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .