Profili i Dealer

HOG GmbH nga St. Aegidi

HOG GmbH


Herr Andreas Greiner

Lehen 15
4725 St. Aegidi

Austri


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


HOG GmbH
Lehen 15
4725 St. Aegidi
AUSTRIA
UID: ATU68476856
Firmenbuch Nr: FN 411023x

Buerstmaschinenspezialist für Handwerk und Industrie!

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4071966.jpg
Bürstmaschine kryqëzuar Braun Querbürstmaschine
U8hveri8 Brushing machine with oscillating transverse unit Working width: 500mm Passage height: 150mm më shumë »
4063196.jpg
Makinë brushave BM1250 TCG Unitech 1201_03
4 brush units - K46, K60, K80, K120 Working width: 1250mm Passage height: 90mm Brush shaft diameter: 120mm Brush diameter: 220mm Drive per unit: 7.5 kW Smr93vo3 Feed rate: 1-14m / min 1 comple... më shumë »
Dërgoni kërkesën për HOG GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4071966.jpg
Bürstmaschine kryqëzuar Braun Querbürstmaschine
U8hveri8 Brushing machine with oscillating transverse unit Working width: 500mm Passage height: 150mm më shumë »
4063196.jpg
Makinë brushave BM1250 TCG Unitech 1201_03
4 brush units - K46, K60, K80, K120 Working width: 1250mm Passage height: 90mm Brush shaft diameter: 120mm Brush diameter: 220mm Drive per unit: 7.5 kW Smr93vo3 Feed rate: 1-14m / min 1 comple... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .