Profili i Dealer

Wiest CNC Service nga Rot an der Rot

Wiest CNC Service


Herr Frank Wiest

Im Hebsack 5
88430 Rot an der Rot

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4100498.jpg
Makinë CNC Mulitspindel INDEX MS40C
NEW PRICE!!! Used INDEX MS40C at a new discounted price in very good condition. Bfjm2yfzus më shumë »
4063069.jpg
HAPJA CENTER DOOSAN DAEWOO Puma TT 2000 SY
New Price!!!Turning center Doosan Puma TT 2000 SY used with FMB barloader, Büchel oil mist suction, water cooling tower, and spade conveyor. In addition, there are many tools and 2 Lynetten (1x used ... më shumë »
4100517.jpg
Pjesërisht të rregulluar ose të rregulluar INDEX MS32B
Machine is partially overhauled or overhauled on request. During part overhaul, spindles, clamping cylinders, tensioning tubes with suspension, stators and customer-requested renewals are made. Price ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Wiest CNC Service

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4100498.jpg
Makinë CNC Mulitspindel INDEX MS40C
NEW PRICE!!! Used INDEX MS40C at a new discounted price in very good condition. Bfjm2yfzus më shumë »
4063069.jpg
HAPJA CENTER DOOSAN DAEWOO Puma TT 2000 SY
New Price!!!Turning center Doosan Puma TT 2000 SY used with FMB barloader, Büchel oil mist suction, water cooling tower, and spade conveyor. In addition, there are many tools and 2 Lynetten (1x used ... më shumë »
4100517.jpg
Pjesërisht të rregulluar ose të rregulluar INDEX MS32B
Machine is partially overhauled or overhauled on request. During part overhaul, spindles, clamping cylinders, tensioning tubes with suspension, stators and customer-requested renewals are made. Price ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .