Profili i Dealer

Grimmert-Recycling GmbH nga Wülfrath

Grimmert-Recycling GmbH


Frau Melina Hennig

Dieselstraße 9
42489 Wülfrath

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Wir sind ein zertifizierter Entsorgungsfachbetrieb und seit 2004 an unserem Standort in Wülfrath ansässig.

Zu unseren Leistungen gehören:

- Schrotthandel
- Metallhandel
- Abfallentsorgung
- Containerdienst
- Demontagen und Abbruch
- Maschinentransporte
- Maschinenhandel
- Altfahrzeug Recycling
- Schüttgüter
- Entrümpelungen

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4063262.jpg
Sistemi i ushqyerjes me vidë MH-TEC
Ste3y8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4083600.jpg
Vibration dampers / machine feet
Technical data: - Foot diameter 180 mm Item location: 42489 Wülfrath / North Rhine-Westphalia Specific issues should be clarified in advance. The information, such as technical data, dimensi... më shumë »
4083328.jpg
Press HURTH P8
Item location: 42489 Wülfrath / North Rhine-Westphalia For loading we can provide a forklift / crane. Bfem8wjdua Specific issues should be clarified in advance. The information, such as techni... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Grimmert-Recycling GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4063262.jpg
Sistemi i ushqyerjes me vidë MH-TEC
Ste3y8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4083600.jpg
Vibration dampers / machine feet
Technical data: - Foot diameter 180 mm Bfeppyi73q Item location: 42489 Wülfrath / North Rhine-Westphalia Specific issues should be clarified in advance. The information, such as technical data, dimensions, year of const ...
4083328.jpg
Press HURTH P8
Item location: 42489 Wülfrath / North Rhine-Westphalia For loading we can provide a forklift / crane. Specific issues should be clarified in advance. The information, such as technical data, dimensions, year of construction ...
4083326.jpg
Makinë shpimi radial me parazgjedhje Webo BR 70H/2000
Yibgryl8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4083322.jpg
Makinë mulliri për konsol me pajisje shtesë Olomouc FGU 32
Gvwpl0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4083319.jpg
Column Drilling Machine Alzmetall
Bfem3aoq9x Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4083317.jpg
Column Drilling Machine FLOTT
Bfem2nmfxv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4063084.jpg
Tryezë e tendosur / Tryezë hidraulike Schmidt Handling SHMK / 1500
3xhgdlm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4063081.jpg
Pompë vakumi Gardner Denver G-BH1N 2BH1500-1AK36-Z
Nnfpj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .