Profili i Dealer

HARTING Stiftung & Co. KG nga Espelkamp

HARTING Stiftung & Co. KG


Herr Frank Pörtner

Marienwerderstr. 3
32339 Espelkamp

Gjermani


numrin e telefonit Trego


HARTING ist Hersteller von elektrischer und elektronischer Verbindungstechnik, Netzwerktechnik, Magneten, Systemtechnik sowie Warenverkaufsautomaten und vertreibt diese Produkte weltweit.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4114999.jpg
Dhoma e rrezatimit UV Hartmann Feinwerkbau GmbH UV-E 400 B
UV-E 400 B - UV irradiation chamber from 08/2015Voltage: 230V, power: 6,3A, frequency: 50 Hz Valid DGUV test, 344 hours of operationOnly on self-collector. Bfnt7mqh7x Shpallja është përkthyer aut... më shumë »
4064505.jpg
Netstal Synergy 800 - 110 Netstal S 800 -110
Injection moulding machine: Netstal Synergy 800 - 110 Model: S 800 -110 Built: 1998 Engine hours: approx. 96,450 h Machine No.: 9N.98 037 Series: 123007 Screw: x 25 mm Operating pressure: 210 b... më shumë »
Dërgoni kërkesën për HARTING Stiftung & Co. KG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4114999.jpg
Dhoma e rrezatimit UV Hartmann Feinwerkbau GmbH UV-E 400 B
UV-E 400 B - UV irradiation chamber from 08/2015Voltage: 230V, power: 6,3A, frequency: 50 Hz Valid DGUV test, 344 hours of operationOnly on self-collector. Bfnt7mqh7x Shpallja është përkthyer aut... më shumë »
4064505.jpg
Netstal Synergy 800 - 110 Netstal S 800 -110
Injection moulding machine: Netstal Synergy 800 - 110 Model: S 800 -110 Built: 1998 Engine hours: approx. 96,450 h Machine No.: 9N.98 037 Series: 123007 Screw: x 25 mm Operating pressure: 210 b... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .