Profili i Dealer

PureCup nga Johannesburg

PureCup


Herr Dan Sidelsky

5 Galaxy Ave
2090 Johannesburg

Afrika e Jugut


numrin e telefonit Trego


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4061866.jpg
Makinë mbushëse e kapsulës Nespresso Pack Line PXM-5
Safua07k - 5 lane capsule filling and sealing machine - All-Fill multi auger filler with modifications for Coffee as well as tea - max speed 10000 capsules per hour -nitrogen flushing capability ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për PureCup

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4061866.jpg
Makinë mbushëse e kapsulës Nespresso Pack Line PXM-5
Safua07k - 5 lane capsule filling and sealing machine - All-Fill multi auger filler with modifications for Coffee as well as tea - max speed 10000 capsules per hour -nitrogen flushing capability ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .