Profili i Dealer

Stürmer Werkzeuge Maschinen KG nga Hallstadt

Stürmer Werkzeuge Maschinen KG


Herr Sebastian Scheloske

Dr.-Robert-Pfleger-Straße 26
96103 Hallstadt

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Verantwortlich für den Inhalt:
Stürmer Werkzeuge Maschinen KG
Groß- und Einzelhandel
Dr.-Robert-Pfleger-Str. 26
D-96103 HallstadtRegister-Gericht: Amtsgericht Bamberg
Registernummer: HRA 9374

Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß § 27a Umsatzsteuergesetz: DE 273484279

unsere AGB finden Sie hier:stuermer-werkzeuge.de/Unsere-AGB:_:3.html

Die Firma Stürmer blickt in diesem Jahr auf ihr 33. jähriges Bestehen. Wir sind einer der größten Fachhändler für Werkzeuge & Maschinen in Bayern! Die Zufriedenheit der Kunden ist unser Bestreben! Unsere Devise: Vom Profi für den Profi

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4073226.jpg
kompresor rrotullues Aircraft Airprofi 583/100 Premium
Vj9focak Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4061900.jpg
njësi banding të buzëve lëvizëse Holzkraft GOLIATH ²
Be8fmu70gm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4061812.jpg
buzë banding machine Hozkraft Technomax ME 20
Dwkcdu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Stürmer Werkzeuge Maschinen KG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4073226.jpg
kompresor rrotullues Aircraft Airprofi 583/100 Premium
Vj9focak Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4061900.jpg
njësi banding të buzëve lëvizëse Holzkraft GOLIATH ²
Be8fmu70gm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4061812.jpg
buzë banding machine Hozkraft Technomax ME 20
Dwkcdu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4061752.jpg
Udhëzime dhe torno Optimum D 660 x 2000 - DPA + SWH
Ptzdby Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .