Profili i Dealer

BSPack nga Nové Mesto nad Váhom

BSPack


Herr Robert Bielik

Severna 14
91501 Nové Mesto nad Váhom

Slovakia


numrin e telefonit Trego


We are company producing wooden pallets and packaging
This cutting machine is for sale, because we do not need it anymore.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4061135.jpg
Stromab TR 500 Matrix Stromab Tr 500
Rzlyvkkp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për BSPack

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4061135.jpg
Stromab TR 500 Matrix Stromab Tr 500
Rzlyvkkp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .