Profili i Dealer

T.I.S GmbH nga Aach

T.I.S GmbH


Herr Ernst Trapp

Aachtal 5
78256 Aach

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


T.I.S GmbH Trapp Industrieservice gegründet 1984

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4101057.jpg
Tank prej alumini 2 x 1786l dhe 1334l
2 aluminium tanks once 1786 liters and once 1334 liter Bfjsclhcsb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4061424.jpg
Mbushja e makinerisë WEIGHTPACK WEIGHTPACK WRFC 32-20-113
Bottle dimensions: 63 xH 205, output: 12,000 glasses/h, container diameter/ height: 50-100/ 50-250mm, working height: 1000-1200mm, with rinser and filler, machine was used for only two years, document... më shumë »
Dërgoni kërkesën për T.I.S GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4101057.jpg
Tank prej alumini 2 x 1786l dhe 1334l
2 aluminium tanks once 1786 liters and once 1334 liter Bfjsclhcsb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4061424.jpg
Mbushja e makinerisë WEIGHTPACK WEIGHTPACK WRFC 32-20-113
Bottle dimensions: 63 xH 205, output: 12,000 glasses/h, container diameter/ height: 50-100/ 50-250mm, working height: 1000-1200mm, with rinser and filler, machine was used for only two years, document... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .