Profili i Dealer

O.Kleiner AG nga Wohlen

O.Kleiner AG


Herr Hanspeter Hildbrand

Schützenmattweg 26
5610 Wohlen

Switzerland


numrin e telefonit Trego


Herstellung von Verpackungsmaterial im Food und Nonfood - Bereich. 3 Druckverfahren aus einem Haus.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4060026.jpg
Sistemi i printimit digjital HP 20'000 HP Israel HP 20'000
HP Indigo 20,000 Digital Printing System 29 Mil Impressions Digital - Offset - Printing machine with liquid ink Printing capacity: approx. 30 meters / min with 5 colors Print resolution: 812 a... më shumë »
Dërgoni kërkesën për O.Kleiner AG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4060026.jpg
Sistemi i printimit digjital HP 20'000 HP Israel HP 20'000
HP Indigo 20,000 Digital Printing System 29 Mil Impressions Digital - Offset - Printing machine with liquid ink Printing capacity: approx. 30 meters / min with 5 colors Print resolution: 812 a... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .