Profili i Dealer

EKO-TECHMOT Miśkiewicz Spółka Jawna nga Tarchały Wielkie

EKO-TECHMOT Miśkiewicz Spółka Jawna


Herr Witold Miśkiewicz

Ostrowska 92
63-430 Tarchały Wielkie

Poloni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Produkcja systemów dźwiękochłonno-izolacyjnych i konstrukcji stalowych

Produkcja kabin i obudów dźwiękochłonnych, ekranów i tłumików akustycznych oraz drzwi i bram dźwiękoizolacyjnych.
Produkcja konstrukcji stalowych.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4082553.jpg
torno Universal Titan CU 400/1000
Turning diameter over the 230 mm support Turning diameter over bed 440 mm Diameter in the spindle 60 mm Diameter of turning over the ground (removable bridge) 620 mm Turning length after selecti... më shumë »
4082535.jpg
gërshërë të mëdha rrotullues ISITAN IDK-5
Min. Diameter 250 mm wide Max. diameter 2000 mm wide Max. thickness 5 mm He will beat 4.1 m / min The depth of the gorge is 1200 mm 2.2 + 0.75 kW power Weight 1350 kg Dimensions (length X width... më shumë »
4082272.jpg
Rrotullon për fletë metalike
Sheet rolling mill with a maximum thickness of 6 mm - three-shaft. Roll width 1600mm. Manual pressure by trapezoidal screws. Gear - gears. Electric drive - 8 kW. Worm gearbox 1:20. Opening by repeal... më shumë »
Dërgoni kërkesën për EKO-TECHMOT Miśkiewicz Spółka Jawna

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4082553.jpg
torno Universal Titan CU 400/1000
Turning diameter over the 230 mm support Fe7wzpz Turning diameter over bed 440 mm Diameter in the spindle 60 mm Diameter of turning over the ground (removable bridge) 620 mm Turning length after selecting the 250 mm bridge ...
4082535.jpg
gërshërë të mëdha rrotullues ISITAN IDK-5
Min. Diameter 250 mm wide Yavo9whh Max. diameter 2000 mm wide Max. thickness 5 mm He will beat 4.1 m / min The depth of the gorge is 1200 mm 2.2 + 0.75 kW power Weight 1350 kg Dimensions (length X width X height) 3000 x 75 ...
4082272.jpg
Rrotullon për fletë metalike
Sheet rolling mill with a maximum thickness of 6 mm - three-shaft. Roll width 1600mm. Vsrhta Manual pressure by trapezoidal screws. Gear - gears. Electric drive - 8 kW. Worm gearbox 1:20. Opening by repealing one side of the pr ...
4082264.jpg
Rrotullon për fletë metalike ISITAN typ MRM-S 2550 x 180
Three-roller rollers Working width 2550mm Diameter of the upper roller 180mm Pre-rolling 3mm Thickness with 4mm bending Thickness without bending 5mm Minimum winding diameter 270mm Main engine power 4kW Power of a 1.5 kW r ...
4082242.jpg
Fletë makine bending HMT TVM 30/30
Working length 3020 mm Max. thickness black steel (400 N / mm2) 3.0 mm Max. thickness of aluminum (275 N / mm2) 3.6 mm Max. thickness of stainless steel (600 N / mm2) 2.4 mm Mun80c Opening the L / H bar 90 mm (blades high), 2 ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .