Profili i Dealer

Hochrein & Hantschel GmbH nga Bergrheinfeld

Hochrein & Hantschel GmbH


Herr Benjamin Hochrein

Schnackenwerther Straße 1
97493 Bergrheinfeld

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Mittelständiges Schreiner Unternehmen in Unterfranken
Fertigen und Montieren Holz und Kunststofffenster.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4058470.jpg
Gubisch CW 3, sistemi këndor Gubisch CW 3
Machine is currently still in use until 15.07 and still manufactures windows. Is dismantled due to a NEW CNC acquisition. Machine we sold with tools. Be7fon3zdg Shpallja është përkthyer automatik... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Hochrein & Hantschel GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4058470.jpg
Gubisch CW 3, sistemi këndor Gubisch CW 3
Machine is currently still in use until 15.07 and still manufactures windows. Is dismantled due to a NEW CNC acquisition. Machine we sold with tools. Be7fon3zdg Shpallja është përkthyer automatik... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .