Profili i Dealer

Schiepek nga Neustadt Aisch

Schiepek


Herr Alexander Richter

Robert Bosch Str. 29
91413 Neustadt Aisch

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Maschinenbauunternehmen Sondermaschinenbau Werkzeugbau

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4064247.jpg
Spot makinë saldim DALEX PL 80 EH
Spot welding machine hardly used in top condition Be82idvolx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4064254.jpg
Press Weingarten çuditshëm 48t Weingarten XM R2
The machine is sold as in need of repair due to your age. Bht7fzx8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4061885.jpg
"Abhacker" AMT
Machine worked until the very end. Saljhfz7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Schiepek

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4064247.jpg
Spot makinë saldim DALEX PL 80 EH
Spot welding machine hardly used in top condition Be82idvolx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4064254.jpg
Press Weingarten çuditshëm 48t Weingarten XM R2
The machine is sold as in need of repair due to your age. Bht7fzx8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4061885.jpg
"Abhacker" AMT
Machine worked until the very end. Saljhfz7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4064306.jpg
2 pjesë rrip transportieri rrip Alvaris Typ 80 kpl. montiert, 700x3000
Conveyor width 700mm, outer length 3000mm, Conveyor speed approx. 6 m/min Sw3zv0js Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .