Profili i Dealer

EUROCHROM EOOD nga Kardzhali

EUROCHROM EOOD


Herr Fikret Musa

Bul.Bulgaria 101
6600 Kardzhali

Bulgari


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


EUROCHROM / HAITIAN BULGARIA

From the beginning of 2007 the company “Eurochrom” EOOD is an official representative of the largest manufacturer of “HAITIAN” injection molding machines (automatics). Worldwide “HAITIAN” is preferred partner in the manufacturing of plastics. As an international company “HAITIAN” attends in all major world markets, as well as industries related to manufacturing of plastic products. “HAITIAN” which is established in 1966 on the area of 2 000 000 square metres is located in production base of the company. The company employs about 4500 employees. The company is certified according to European standards. It is produced about 38 000- 40 000 injection molding machines annually. For this purpose, we are pleased to offer an extremely wide range of machines with closing power of 60 tons to 5000 tons. With very good financial conditions, fast delivery and good maintenance.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4057895.jpg
derdhur injeksion makinë HAITIAN MARS MA2500 II /1000
Q2gftwfh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për EUROCHROM EOOD

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4057895.jpg
derdhur injeksion makinë HAITIAN MARS MA2500 II /1000
Q2gftwfh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .