Profili i Dealer

MaximusPRO nga Moscow

MaximusPRO


Herr IGOR SRETENTSEV

Malaya Pochtovaya 12
105082 Moscow

Rusi


numrin e telefonit Trego

kontakte të tjera

Herr IGOR SRETENTSEV

Gjuhë: anglisht, rusisht


The company is a developer of innovative systems in the field of printing machines. Manufacturing equipment for prepress processing

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4057748.jpg
Sistemi i punimit të videos MaximusPRO 425 MaximusPRO Punch PRO 75 Optical
Automatic punch for offset plates. Pin register system with video control. The standard of holes is 425 mm (Heidelberg. Ryobi. Roland ....), register accuracy is 0.01 mm. Formats of plates from 510 * ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për MaximusPRO

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4057748.jpg
Sistemi i punimit të videos MaximusPRO 425 MaximusPRO Punch PRO 75 Optical
Automatic punch for offset plates. Pin register system with video control. The standard of holes is 425 mm (Heidelberg. Ryobi. Roland ....), register accuracy is 0.01 mm. Formats of plates from 510 * ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .