Profili i Dealer

Sidercalabra S.R.L. nga Castrovillari

Sidercalabra S.R.L.


Herr Luigi Saporito

C.da Cammarata Z.I. SNC
87012 Castrovillari

Itali


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Sidercalabra S.R.L.
C.da Cammarata Z.I. 87012 Castrovillari (CS) Italia
Rappresentante legale: Saporito Antonio
P.IVA IT01347900787

Sidercalabra è un'azienda che dal 1985 produce traliccio elettrosaldato, rete elettrosaldata su commessa e armature per manufatti in cemento.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4057770.jpg
Makinë shtrënguese OSCAM 85
Hoop machine Technical data Electric motor: n°2 1.1 kW Be3870fw7k Voltage: 380/220 V Frequency: 50 Hz Weight: 180 kg Speed: 1450 rpm më shumë »
4057763.jpg
Prodhimi i spoteve TECNA 3302 N
Production spot guns with built-in timer with welding control TE300/04 equipped with balancer of capacity of 45-55 kg (year 2000) Hdqm8rd Technical data Power at 50%: 23kVA Macimum welding power... më shumë »
4057459.jpg
Makinë për testimin e tërheqjes Metro Com 10402005
Traction and universal testing machine with electromechanical functionality Be33beibht Technical data Maximum load 50 kN Adjustable speed from 0.05 to 450 mm / min. about. Supplied with: self... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Sidercalabra S.R.L.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4057770.jpg
Makinë shtrënguese OSCAM 85
Hoop machine Be3870fw7k Technical data Electric motor: n°2 1.1 kW Voltage: 380/220 V Frequency: 50 Hz Weight: 180 kg Speed: 1450 rpm
4057763.jpg
Prodhimi i spoteve TECNA 3302 N
Production spot guns with built-in timer with welding control TE300/04 equipped with balancer of capacity of 45-55 kg (year 2000) Technical data Hdqm8rd Power at 50%: 23kVA Macimum welding power: 60,8 kVA
4057459.jpg
Makinë për testimin e tërheqjes Metro Com 10402005
Traction and universal testing machine with electromechanical functionality Technical data Maximum load 50 kN Be33beibht Adjustable speed from 0.05 to 450 mm / min. about. Supplied with: self-loosening clamps for round an ...
4057452.jpg
Makinë me grilë VIDA VAT400
Technical data Girder height: 125-165 mm Pty82m Lower longitudinal wire diameter: 5-6 mm Upper longitudinal wire diameter: 8 mm Greek wire diameter: 5 mm Maximum length: 12 m / min Maximum carrying capacity: 3000 kg Supp ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .