Profili i Dealer

Metallipalvelu Tmi Tero Kämppi nga Pertunmaa

Metallipalvelu Tmi Tero Kämppi


Herr Tero Kämppi

Noitintie 130
19480 Pertunmaa

Finlandë


numrin e telefonit Trego


Metallipalvelu Tmi Tero Kämppi

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4059613.jpg
Reduktuesit e butonit Bruks RR 700 LTLT
Good condition. Remowed from working line 3/2019. Fwz3us7 më shumë »
4059615.jpg
Makinë për bërjen e druve të zjarrit Japa 375
Excellent firewood processing machine for sell. You can make 20 cubic meter / day easily. Price is VAT free. Rlgy0c09 Firewood machine Japa 375 model year 2011, refurbished 2018, working condition... më shumë »
4086836.jpg
Wood chipper Heinola 75RSE 95 KW
Used wood chipper. Good condition. Zixiq2ru Powered with electric motor, electric controlling switch included. Used last time couple years ago, stored in dry facility. We can also help transp... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Metallipalvelu Tmi Tero Kämppi

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4059613.jpg
Reduktuesit e butonit Bruks RR 700 LTLT
Good condition. Remowed from working line 3/2019. Fwz3us7
4059615.jpg
Makinë për bërjen e druve të zjarrit Japa 375
Excellent firewood processing machine for sell. You can make 20 cubic meter / day easily. Price is VAT free. Firewood machine Japa 375 model year 2011, refurbished 2018, working condition, but may need some service. TR model. ...
4086836.jpg
Wood chipper Heinola 75RSE 95 KW
Used wood chipper. Good condition. Zixiq2ru Powered with electric motor, electric controlling switch included. Used last time couple years ago, stored in dry facility. We can also help transportation and installing. Th ...
4059978.jpg
Bufere e zjarrit Klapitec Bundler
We manufacture easy and efficient firewood bundler which make for you 25 liter bundles of firewood. The length of the one piece is free from 28 cm to 50 cm. Also you can manually change package size to smaller if required. Mach ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .