Profili i Dealer

ANTECO COMPANY SRL nga FOCSANI

ANTECO COMPANY SRL


Herr lucian radoi

GH POTOP, NR 1A
620075 FOCSANI

Rumani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Trade second hand macchine tools, accesories, spare parts and service
Commercio macchine utensile, accessori, ricambi e manutenzione macchine utensile

Dërgoni kërkesën për ANTECO COMPANY SRL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .