Profili i Dealer

PULIVAPOR S.R.L. nga CASALMAGGIORE (CR)

PULIVAPOR S.R.L.


Herr Matteopaolo Vighi

CAIROLI 45
26041 CASALMAGGIORE (CR)

Itali


numrin e telefonit Trego


PRODUZIONE, VENDITA, ASSISTENZA MACCHINE ED IMPIANTI AD IMPIEGO INDUSTRIALE, MILITARE, NAVALE, CHIMICO, AGRICOLO E ZOOTECNICO:

Idropulitrici, Idrosabbiatrici, Idrodemolitori, Idroperatrici, Generatori d'acqua calda,
Generatori di vapore, Generatori d'aria calda, Aspiratori industriali, Lavapavimenti,
Spazzatrici, Compressori d'aria a pistoni e rotativi

Dërgoni kërkesën për PULIVAPOR S.R.L.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .